Stellenbeschreibung

Az M2 Personal vállalatcsoport több mint 30 németországi telephelyével az Ön partnere szakmai sikereiben. A német vezető személyzeti szolgáltatók egyikeként fontos számunkra a személyes támogatás, a személyre szóló tanácsadás és munkatársaink folyamatos továbbképzése.

Kezdje meg németországi életét még ma az M2 Personal jövőt biztosító kötelékében!

AZ ÖN FELADATAI:

  • villanyszerelöi ill. elektromüszerészi munkák szaktudástól függöen
  • müszakirajzok és a szerelési tervek értése
  • új és felújjítás alatt álló családi házak, ipari épületek elektromos hálózatának komplett szerelése, korszerüsítése
  • kapcsolószekrények szerelése, készítése technológiai ábra vagy leírás

AMIT VÁRUNK ÖNTŐL:

  • szakirányú végzettség
  • német nyelvismeret (munkahely szintü)
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás
  • Elönyt jelent: jogosítvány és autó

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos jövő a határozatlan idejű munkaszerződésnek köszönhetően
  • Bérezés kvalifikáció és szakmai tapasztalat alapján, a bértáblázatban előírtaknál kedvezőbben
  • Átlátható és pontos bérfizetés, valamint heti előlegfizetés
  • A kollektív szerződésen felüli vonzó juttatások és pótlékok
  • A túlórák, éjszakai, vasárnapi és ünnepnapi műszakok kifizetése az IGZ / DGB Tarifwerk kollektív szerződés szerint
  • Kimagasló távolléti pótlékésfizetés és szabályozott utazási költségtámogatás
  • Akár évi 30 fizetett szabadnap, valamint üdülési hozzájárulás és karácsonyi jutalom
  • Biztos elhelyezés az ügyfeleknél való hosszú távú munkavégzésnek
  • Szállás egyágyas szobákban a munkavégzés helyszínének közvetlen közelében
  • Egyedi, személyre szabott tájékoztatás és segítség a hatósági ügyintézésben, melyet kapcsolattartója az Ön anyanyelvén nyújt
  • Segítség a külföldi bizonyítványok elismertetésében
  • Márkás védőfelszerelés és munkaruházat, pl. UVEX (ingyenesen bocsátjuk rendelkezésre)

Pályázzon most ezen!

Überblick

Villanyszerelö (m/f/d)

Bérezés kvalifikáció és szakmai tapasztalat alapján, a bértáblázatban előírtaknál kedvezőbben

Dél Németország

Unbefristet

azonnali kezdés

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

\ Zsuzsanna Kurczina-Marosfalvi

Personalrecruiterin

Profitec-Jena

z.kurczina-marosfalvi@profitec-jobs.de

+49 3641 5376-18

+49 3641 5376-22